Galeria Limart

Pragniemy Państwa poinformować o wznowieniu działalności naszej artystycznej galerii, która funkcjonowała do 2011 roku w „Domu z Witrażami”, ciesząc się ogromnym powodzeniem zarówno wśród naszych gości jaki i turystów odwiedzających Bukowinę Tatrzańską.
To jedyna tego typu atrakcja nie tylko w Bukowinie ale bez przesady w promieniu bardzo wielu kilometrów. W naszej galerii oferujemy niezwykłe wyroby, jakich próżno szukać gdzie indziej, a to już samo w sobie jest najlepszą rekomendacją.

Tworzymy: (zobacz http://www.galeria-limart.netgaleria.pl/)

  • niezwykłą i niepowtarzalną bardzo atrakcyjną biżuterię autorską głównie w witrażowej technice Tiffany oraz ciekawą biżuterię zgodną z aktualnymi trendami mody

  • piękne lampy witrażowe i witraże

  • unikatowe przedmioty używkowe wykonane w technice witrażowej wg własnych unikalnych pomysłów i wzorów

  • niezwykłe bardzo modne designerskie lampy wykonane z własnoręcznie ciętych szklanych butelek z odzysku, znakomite do loftów, nowoczesnych zindywidualizowanych wnętrz a także do pubów, klubów, nastrojowych knajpek

  • ciekawe i niezwyczajne przedmioty użytkowe z ciętych szklanych butelek, jakich nie tworzy nikt inny

Galeria będzie czynna sezonowo w lecie od lipca do sierpnia, a w zimie od grudnia do marca. W pozostałym czasie Galeria będzie udostępniana tylko na życzenie po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym (607 780 993).